Greitas pristatymas Patogus grąžinimas Saugus apmokėjimas Oficiali internetinė parduotuvė

FLUX

FLUX

FLUX

Išbandykite Flux: naują, užtrauktuku užsegamų, polipropileno lagaminų kartą. Ši ryški, nauja kolekcija yra metų metus kauptų polipropileno žinių kulminacija, turinti saugų ir lankstų uždarymą su dvigubu užtrauktuku.

Pirmasis Samsonite kietas lagaminas su (paslėpta) padidinimo galimybe visuose dydžiuose, suteikia Jums didesnę talpą pakavimui, būtent tada, kai Jums to prireikia. Jo pažangus dizainas suteikia naują drąsos sprogimą, kartu su kiekviena smulkmena įtraukta į tobulą kelionių kompanioną. Paverskite savo keliones lengvesnėmis su sklandžiai riedančiais dvigubais rateliais, dviguba ištraukiama rankena ir praktišku vidumi su pamušalu. Pristatomas įvairių spalvų paletėje, Flux yra daugiau nei tik lagaminas.

KABININIO BAGAŽO IEŠKIKLIS

KABININIO BAGAŽO IEŠKIKLIS

KABININIO BAGAŽO IEŠKIKLIS

KABININIO BAGAŽO IEŠKIKLIS

RASKITE TOBULĄ RANKINIO BAGAŽO DYDĮ

Skirtingos avialinijos turi skirtingas dydžio ir svorio taisykles rankiniam bagažui. Kai kurios avialinijos gali imti papildomą mokestį, jei rankinis bagažas yra per didelis arba per sunkus, arba Jūsų gali paprašyti įregistruoti bagažą į lėktuvo triumą. Jei visa tai atrodo painu, nesirūpinkite. Samsonite padės Jums priimti teisingą sprendimą Jūsų kelionei lėktuvu, kuri būtų be jokių rūpesčių.

Turėkite omenyje tas avialinijas su kuriomis skraidote dažniausiai ir patikrinkite ir patikrinkite jų rankinio bagažo dydžio taisykles žemiau (ilgis x plotis x gylis). Nepamirškite pakuoti atsižvelgdami į svorio leidimus, nes kai kurios avialinijos gali pasverti Jūsų lagaminą prieš įlipant į lėktuvą.

Samsonite turi daug pasiūlymų kiekvienoms avialinijoms, taiga Jūs galite būti tikri, kad rasite tai kas Jums tikrai tiks.

Atkreipkite dėmesį: mes stengiamės skelbti naujausią rankinio bagažo informaciją, tačiau vis tiek rekomenduojame, kad Jūs pasitikrintumėte su savo avialinijomis prieš kelionę, kadangi bagažo išmatavimai gali keistis.

RASTI

KUPRINĖS KOMPIUTERIAMS

KUPRINĖS KOMPIUTERIAMS

KUPRINĖS KOMPIUTERIAMS

KUPRINĖS KOMPIUTERIAMS

PUIKI VISŲ JŪSŲ DAIKTŲ ORGANIZACIJA

Kaip nešiojamojo kompiuterio naudotojas, kuris dažnai keliauja ir pageidauja, kad jo rankos būtų laisvos, rinkitės nešiojamųjų kompiuterių kuprines su specialiu skyriumi. Tikitės patikimos apsaugos Jūsų vertingiems elektroniniams prietaisams ir vietos kitiems daiktams. Nesvarbu ar ieškote formalaus stiliaus verslo aplinkai, ar labiau atsipalaidavusios versijos koledžui ar laisvalaikiui, Samsonite turi pasirinkimą kiekvienam, kokio tik Jums gali prireikti, įskaitant nešiojamųjų kompiuterių kuprines su rateliais. Nepraleiskite kai kurių naudingų savybių, tokių kaip tvirtas paminkštinimas, nenuslystančios petnešos, patogios nešimo rankenos ir praktiška kiekvienai dienai reikalinga organizacija.

RASTI

DISNEY FOREVER

DISNEY FOREVER

DISNEY FOREVER

DISNEY FOREVER

Madingos ir moteriškos rankinės

Disney rankinės neturi būti skirtos tik vaikams. Būkite nostalgiškos ir atraskite nuostabią Disney Forever liniją, skirtą suaugusiems Disney gerbėjams. Šios linksmos, madingos ir moteriškos rankinės yra puikus, bet kurios Disney kolekcijos papildymas, gražiai puoštas Minnie Mouse atvaizdais ir subtiliais pasteliniais atspalviais su odos išvaizdos detalėmis.

Platus modelių asortimentas, įskaitant Minnie Mouse kuprinę, delninę ir rankinę ant peties, kodėl gi neįsigijus viso komplekto!

MOTERIŠKOS KUPRINĖS KOMPIUTERIAMS

MOTERIŠKOS KUPRINĖS KOMPIUTERIAMS

MOTERIŠKOS KUPRINĖS KOMPIUTERIAMS

MOTERIŠKOS KUPRINĖS KOMPIUTERIAMS

ŠIUOLAIKINĖS IR MOTERIŠKOS

Atraskite moteriškų Samsonite kuprinių kolekciją, derinančią elegantišką dizainą su praktišku funkcionalumu. Ideaios verslui ar mažiau formalios, tinkamos kasdienai, šios modernios kolekcijos pasižymi unikaliomis spalvomis, formomis ir modeliais moderniam miestietiškam gyvenimui.

VERSLO KELIONĖ SU NAKVYNE

VERSLO KELIONĖ SU NAKVYNE

VERSLO KELIONĖ SU NAKVYNE

VERSLO KELIONĖ SU NAKVYNE

DERINKITE MOBILŲJĮ BIURĄ IR DRABUŽIUS

Kaip verslo keliautojas Jūs tikitės geriausio, tad kodėl bagažas turi Jus apsunkinti?Leiskite Samsonite bagažo kolekcijai suteikti Jums idealiai suderintus variantus, talpinančius tiek mobilųjį biurą, tiek drabužius, su minimaliu sulamdymu ir maksimaliu lankstumu. Ši, kabinnio dydžio bagažo kolekcija, užtikrina efektyviausią keliavimą, taigi Jūs galite nuvykti į sekantį susitikimą, turėdami daug laiko ir išvengti laukimo oro uostuose dėl bagažo tikrinimo. Ieškokite rankinio bagažo su rateliais variantų, arba modelių su nuimamu nešiojamųjų kompiuterių skyriumi, užtikrinančiu efektyvią apsaugą ir papildomą praktiškumą.

Pro-DLX5

Pro-DLX5

Pro-DLX5

Pro-DLX5

SUKURTA REIKLIEMS VERSLO ŽMONĖMS

Sukurta reikliems verslo žmonėms, ši nauja Samsonite verslo kolekcijos generacija, dabar yra netgi lengvesnė ir turi daugiau savybių nei ankstesnė. Sutelkus dėmesį į patobulintą organizaciją ir saugumą, bei tuo pačiu žymiai sumažinus svorį, PRO-DLX5 puikiai atitinka nuolatinio keliautojo ir verslo profesionalo poreikius. PRO-DLX5: puikus pasirinkimas.

HAPPY SAMMIES

HAPPY SAMMIES

HAPPY SAMMIES

HAPPY SAMMIES

Naujos žavingos vaikiškos rankinės

Ši nauja vaikiškų rankinių kolekcija, skirta 2-4 metų amžiaus vaikams yra puikus pasirinkimas bet kokiam nuotykiui! Rinkitės iš nuostabių kuprinių, mokyklinių rankinių, pieštukinių ir rankinių su retaliais.

Smagūs nauji personažai tokie kaip Dinozauras Rex, Vienaragė Lily, Katytė Kitty, Triušelis Rosie, Meškutis Teddy ir Lapinas William, šie skandinaviško gyvenimo būdo dizainai turi daugybę mielų ypatybių ir tikrai taps mažųjų mėgstamiausiais.

Be to tėvai gali būti užtikrinti puikia Samsonite kokybe, užtikrinančia mažylių daiktų saugumą.

PRAPLATINAMI LAGAMINAI

PRAPLATINAMI LAGAMINAI

PARSIVEŽKITE DAUGIAU PRISIMINIMŲ Į NAMUS

Kiekvienas keliautojas įvertins praplatinamo lagamino teikiamą naudą, suteikiančią galimybę supakuoti daugiau ar mažiau daiktų, esant poreikiui. Šie, lengvai naudojami, vietą taupantys lagaminai yra būtina kiekvienos kelionės dalis. Samsonite praplatinamų lagaminų kolekcija yra puikus pasirinkimas, jei norite daugiau vietos atostogų smulkmenų ir papildomų pirkinių parsivežimui. Tvirti ir su padidinta pakavimo talpa, šie praplatinami lagaminai ir rankinės suteiks Jums daugiau lankstumo, nepriklausomai nuo to ar esate dažnas keliautojas, ar keliaujate tik kartą per metus.

RASTI