Greitas pristatymas Patogus grąžinimas Saugus apmokėjimas Oficiali internetinė parduotuvė

PASIRUOŠĘ ATEIČIAI

PASIRUOŠĘ ATEIČIAI

PASIRUOŠĘ ATEIČIAI

PASIRUOŠĘ ATEIČIAI

Samsonite dar kartą praplečia nerūpestingų kelionių sritį. Integruojant naujai sukurtas išmaniąsias savybes kelionės tampa dar lengvesnės ir malonesnės nei kada nors anksčiau. Dėka integruoto (ir išimamo Powerbank'o) Jūs niekada neliksite be pakrovimo energijos. Išorinis USB įvadas garantuoja greitą ir patogų priėjimą.

KABININIO BAGAŽO IEŠKIKLIS

KABININIO BAGAŽO IEŠKIKLIS

KABININIO BAGAŽO IEŠKIKLIS

KABININIO BAGAŽO IEŠKIKLIS

RASKITE TOBULĄ RANKINIO BAGAŽO DYDĮ

Skirtingos avialinijos turi skirtingas dydžio ir svorio taisykles rankiniam bagažui. Kai kurios avialinijos gali imti papildomą mokestį, jei rankinis bagažas yra per didelis arba per sunkus, arba Jūsų gali paprašyti įregistruoti bagažą į lėktuvo triumą. Jei visa tai atrodo painu, nesirūpinkite. Samsonite padės Jums priimti teisingą sprendimą Jūsų kelionei lėktuvu, kuri būtų be jokių rūpesčių.

Turėkite omenyje tas avialinijas su kuriomis skraidote dažniausiai ir patikrinkite ir patikrinkite jų rankinio bagažo dydžio taisykles žemiau (ilgis x plotis x gylis). Nepamirškite pakuoti atsižvelgdami į svorio leidimus, nes kai kurios avialinijos gali pasverti Jūsų lagaminą prieš įlipant į lėktuvą.

Samsonite turi daug pasiūlymų kiekvienoms avialinijoms, taiga Jūs galite būti tikri, kad rasite tai kas Jums tikrai tiks.

Atkreipkite dėmesį: mes stengiamės skelbti naujausią rankinio bagažo informaciją, tačiau vis tiek rekomenduojame, kad Jūs pasitikrintumėte su savo avialinijomis prieš kelionę, kadangi bagažo išmatavimai gali keistis.

RASTI

KELIAUKITE SPORTIŠKAI

KELIAUKITE SPORTIŠKAI

KELIAUKITE SPORTIŠKAI

KELIAUKITE SPORTIŠKAI

KELIAUKITE SPORTIŠKAI

Neopulse - tai lengvas kietas polikarbonato lagaminas, kuriame puikai suderintas lengvumas ir tvirtumas dėka sustiprintos konstrukcijos ir papildomos apsaugos kampuose. 

Light Shock lagaminas suteikia dar didesnes lengvumo ir atsparumo smūgiams galimybes.

Abu šie Europoje pagaminti lagaminai gali būti derinami su Paradiver Light naujomis optimizuotomis funkcijomis. Šis sėkmingas asortimentas yra lengvesnis nei anksčiau ir turi atnaujintą išvaizdą

ECO KELIONĖMS

ECO KELIONĖMS

ECO KELIONĖMS

ECO KELIONĖMS

Keliaukite ekologiškai su Samsonite

Sukūrėme naujas aplinkai draugiškas eco kolekcijas, kurios įkvėps Jus kad ir kur keliautumėte. Šios kolekcijos yra pagamintos iš inovatyvių medžiagų, kurios teigiamai veikia aplinką. Turėkite ir Jūs aplinkos tausojimo eco ženklą ir rinkitės Samsonite eco lagaminą ar rankinę.

MOTERIŠKOS KUPRINĖS KOMPIUTERIAMS

MOTERIŠKOS KUPRINĖS KOMPIUTERIAMS

MOTERIŠKOS KUPRINĖS KOMPIUTERIAMS

MOTERIŠKOS KUPRINĖS KOMPIUTERIAMS

ŠIUOLAIKINĖS IR MOTERIŠKOS

Atraskite moteriškų Samsonite kuprinių kolekciją, derinančią elegantišką dizainą su praktišku funkcionalumu. Ideaios verslui ar mažiau formalios, tinkamos kasdienai, šios modernios kolekcijos pasižymi unikaliomis spalvomis, formomis ir modeliais moderniam miestietiškam gyvenimui.

VERSLO KELIONĖ SU NAKVYNE

VERSLO KELIONĖ SU NAKVYNE

VERSLO KELIONĖ SU NAKVYNE

VERSLO KELIONĖ SU NAKVYNE

DERINKITE MOBILŲJĮ BIURĄ IR DRABUŽIUS

Kaip verslo keliautojas Jūs tikitės geriausio, tad kodėl bagažas turi Jus apsunkinti?Leiskite Samsonite bagažo kolekcijai suteikti Jums idealiai suderintus variantus, talpinančius tiek mobilųjį biurą, tiek drabužius, su minimaliu sulamdymu ir maksimaliu lankstumu. Ši, kabinnio dydžio bagažo kolekcija, užtikrina efektyviausią keliavimą, taigi Jūs galite nuvykti į sekantį susitikimą, turėdami daug laiko ir išvengti laukimo oro uostuose dėl bagažo tikrinimo. Ieškokite rankinio bagažo su rateliais variantų, arba modelių su nuimamu nešiojamųjų kompiuterių skyriumi, užtikrinančiu efektyvią apsaugą ir papildomą praktiškumą.

Pro-DLX5

Pro-DLX5

Pro-DLX5

Pro-DLX5

SUKURTA REIKLIEMS VERSLO ŽMONĖMS

Sukurta reikliems verslo žmonėms, ši nauja Samsonite verslo kolekcijos generacija, dabar yra netgi lengvesnė ir turi daugiau savybių nei ankstesnė. Sutelkus dėmesį į patobulintą organizaciją ir saugumą, bei tuo pačiu žymiai sumažinus svorį, PRO-DLX5 puikiai atitinka nuolatinio keliautojo ir verslo profesionalo poreikius. PRO-DLX5: puikus pasirinkimas.

HAPPY SAMMIES

HAPPY SAMMIES

HAPPY SAMMIES

HAPPY SAMMIES

Naujos žavingos vaikiškos rankinės

Ši nauja vaikiškų rankinių kolekcija, skirta 2-4 metų amžiaus vaikams yra puikus pasirinkimas bet kokiam nuotykiui! Rinkitės iš nuostabių kuprinių, mokyklinių rankinių, pieštukinių ir rankinių su retaliais.

Smagūs nauji personažai tokie kaip Dinozauras Rex, Vienaragė Lily, Katytė Kitty, Triušelis Rosie, Meškutis Teddy ir Lapinas William, šie skandinaviško gyvenimo būdo dizainai turi daugybę mielų ypatybių ir tikrai taps mažųjų mėgstamiausiais.

Be to tėvai gali būti užtikrinti puikia Samsonite kokybe, užtikrinančia mažylių daiktų saugumą.

PRAPLATINAMI LAGAMINAI

PRAPLATINAMI LAGAMINAI

PARSIVEŽKITE DAUGIAU PRISIMINIMŲ Į NAMUS

Kiekvienas keliautojas įvertins praplatinamo lagamino teikiamą naudą, suteikiančią galimybę supakuoti daugiau ar mažiau daiktų, esant poreikiui. Šie, lengvai naudojami, vietą taupantys lagaminai yra būtina kiekvienos kelionės dalis. Samsonite praplatinamų lagaminų kolekcija yra puikus pasirinkimas, jei norite daugiau vietos atostogų smulkmenų ir papildomų pirkinių parsivežimui. Tvirti ir su padidinta pakavimo talpa, šie praplatinami lagaminai ir rankinės suteiks Jums daugiau lankstumo, nepriklausomai nuo to ar esate dažnas keliautojas, ar keliaujate tik kartą per metus.

RASTI